Abikorp – firma inżynieryjna – strona internetowa dla specjalistów

Abikorp to firma inżynieryjna, która wykonuje bardzo specjalistyczne projekty przy wykorzystaniu technologii mikrotunellingu.

Realizując każdy projekt strony internetowej dokładamy starań by zawarte informacje możliwie jak najpełniej oddawały to czym zajmuje się przedsiębiorstwo.
Jak jest dokładna oferta, co ona konkretnie oznacza, kim są klienci, jakie projekty firma zrealizowała lub właśnie wykonuje.

Istotnym jest żeby wszystko było czytelne i zrozumiałe – nie tylko w zakresie wyglądu i estetyki strony (który jest bardzo istotny ale liczy się to czego strona dotyczy).

No dobrze, a czym jest ten mikrotunelling? To specjalistyczna technologia układania i budowy rurociągów bez naruszania powierzchni pod którą taka instalacja – czasami o dużej złożoności przebiega. Ma to istotne zastosowanie np. tam gdzie tereny przyrodnicze są szczególnie cenne i wrażliwe, albo tam gdzie istniejąca infrastruktura wymaga szczególnej uwagi. Mikrotunelling realizuje się za pomocą nowoczesnej, sterowanej głowicy, która wykonuje odpowiednie prace.

Dla Abikorp wykonaliśmy:

  1. Stronę internetową – http://abikorp.pl, opartą na wordpress, funkcjonującą w responsywnym motywie
  2. Strona zawiera dokładnie opisane przedsiębiorstwo oraz jego ofertę,
  3. Serwis internetowy firmy inżynieryjnej zawiera informacje nt. zrealizowany lub realizowanych kontraktów
  4. Serwis posiada moduł obsługujący ogłoszenia o pracę – osoba zainteresowana pracą w Abikorp może aplikować za pomocą formularza na stronie. Dokumenty i treść aplikacji trafiają do odpowiedniego miejsca w kokpicie administracyjnym oraz są równocześnie przesyłane do działu kadr.

abikorp-kontrakty