Agencja reklamowa Dmuchawce tworzymy nowoczesne rozwiązania i wdrażamy strony internetowe zbudowane na systemie WordPress.

Strony Internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych działających w połączeniu z WordPress. Nasze rozwiązania świetnie sprawdzają się jako narzędzia promocji i prezentacji oferty dla każdego rodzaju firm i przedsiębiorstw.

Każdy z projektów strony www jest indywidualnym zbiorem funkcji, mechanizmów i sposobu prezentacji. Strony internetowe są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje, które są wymagane do prowadzenia efektownego marketingu i sprzedaży.

strona dla fotografa - wordpress

 

Niezależnie od prowadzonego biznesu możemy zaproponować szereg opcji i je rzeczowo uzasadnić. Na pytanie „czy coś można zrobić lepiej?” – zawsze odpowiadamy – TAK.

strona internetowa dla restauracji ze steakami
strona internetowa dla restauracji ze steakami

Czasy się zmieniają, więc należy podążać za tymi zmianami

Internet daje niewyczerpane możliwości by prezentować to czym się dana firma zajmuje. Zmiany technologiczne i społeczne wymagają aby za nimi nadążać. Kilka lat temu umieszczanie video na stronach www było przejawem ekstrawagancji, wymagało nakładów pieniężnych i czasowych. Dziś realizacja filmów video jest dostępna praktycznie dla każdego, a ta forma zyskuje na popularności wśród odbiorców.

Użycie (wstawienie) filmu video jest dziś bardzo proste, nie musimy się martwić tym, że film „zje” nam transfer przydzielony na serwerze.

suknie ślubne

Media społecznościowe – jako jedno z wielu narzędzi

Dziś już nie trzeba zadawać sobie pytania co lepiej się sprawdzi – czy fanpage na FB czy profesjonalna strona www? Używanie połączonych narzędzi daje najlepsze efekty.

Duże treści zamieszczamy na firmowym www, a krótkie zajawki publikujemy za pomocą mediów społecznościowych. Takie rozwiązanie naczyń połączonych przynosi najlepsze efekty.


Projekty Logo i identyfikacja wizualna

Ważnym elementem oferty naszej agencji reklamowej są znaki firmowe – logo. Projektujemy logotypy i całe systemy identyfikacji wizualnej.

Agencja Dmuchawce wykonała wiele projektów znaków (logo) dla firm, restauracji i instytucji.

Z prawdziwą przyjemnością podejmiemy się zadań związanych z zaprojektowaniem nowego logo dla nowo powstałej firmy lub odświeżeniem istniejącego tak aby dokładniej i estetyczniej oddawał wartości związane z reprezentowanym podmiotem.

projekty logo - tawerna portowa nieporęt

Projekty logo to poszukiwanie formy maksymalnie uproszczonej, która w najlepszy sposób będzie się komunikować z klientami firmy. Logo powinno w pewien sposób przemawiać w imieniu firmy.

Jesteśmy świadomi złożoności zadań związanych ze znakami firmowymi. Inwestycja w logo to powierzenie agencji reklamowej wizerunku firmy, który będzie pracować na siebie przez długie lata. Dlatego trzeba to robić profesjonalnie, w oparciu o doświadczenie i znajomość zasad projektowania.

 

wydawnictwo - logo, strona www, materialy

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio.

Zainteresowane firmy lub osoby prosimy o kontakt mailowy info@dmuchawce.eu


Referencje klientów – opinie

Agencja reklamowa Dmuchawce wykonała dla mnie dwie strony, już pierwsza mnie zachwyciła, a druga potwierdziła, że trafiłam na fachowców znających się na rzeczy. Polecam gorąco wszystkim szukającym wykonawców dla swoich stron! – Monika Zielińska (tłumaczenia niemiecko polskie – http://krakau-stadtfuehrung.pl)


Specjaliści z Dmuchawce.eu zaprojektowali moją stronę internetową. Są bardzo kompetentni i znają się na rzeczy! Agencja ma dużo pomysłów!!! Ciągle mi pomaga, w kryzysowych momentach, kiedy sama staram się uzupełniać moją stronę. Nie wiem co bym bez nich zrobiła 🙂 Polecam! – Martyna Kliszewska (aktorka i malarka) http://martynakliszewska.pl


Polecam, profesjonalnie, szybko i na temat. – Gospoda Zbójnicka (restauracja w Warszawie) http://gospodazbojnicka.pl


Agencja reklamowa Dmuchawce, to specjaliści wielkiego kalibru. Odpowiedzialni, sumienni, zawsze na czas. Rozumieją potrzeby klientów, lub nieświadomym klientom pomagają zdefiniować ich oczekiwania. Polecam współpracę z Dmuchawcami. – Witek Szram / WTS/ Brands Like Peoplehttp://wutees.pl/