Kancelaria Prawna „P. Dudkiewicz” – strona internetowa

Na zlecenie Kancelarii Prawnej – Paweł Dudkiewicz, przygotowaliśmy nową wersję strony internetowej. Wdrożony projekt strony zbudowanej na systemie WordPress obsługuje pełną responsywność (dostępność na urządzeniach mobilnych). Innym elementem jest dodanie eksperckiego bloga na którym pracownicy Kancelarii dzielą się opiniami prawnymi.

Responsywność strony internetowej i wygodne przeglądanie oferty na urządzeniach mobilnych

Szacuje się, że obecnie 30% internautów (bez preferencji wiekowych) używa telefonu lub tabletu do przeglądania ofert na stronach internetowych. Oczywiste jest więc i to, że strona nowoczesnej kancelarii prawnej musi być responsywna.

Dokładną ofertę Kancelarii można spokojnie przeczytać korzystając z telefonu lub innego urządzenia, które jest bardziej poręczne w szybkim użyciu niż laptop.

Integracja strony internetowej z fanpage na Facebook

Nie można tu pominąć kanału Facebook, który jest zintegrowany z blogiem strony internetowej Kancelarii. Integracja zakłada automatyczną publikację wpisów z bloga kancelarii bezpośrednio na FB. Innym elementem jest dodanie możliwości udostępniania treści ze strony internetowej przez czytelników.

Kancelaria Prwna - strona internetowa - WordPress
Kancelaria Prwna – strona internetowa – WordPress

Optymalizacja strony internetowej kancelarii prawnej

Strona internetowa Kancelarii Prawnej – Paweł Dudkiewicz została zoptymalizowana pod względem wymagań SEO. Oprócz wtyczek, które ułatwiają proces pozycjonowania, przygotowaliśmy także zalecenia odnośnie linkowania wewnętrznego.