Ładne i profesjonalne strony internetowe. WordPress.

Design i użyteczność strony internetowej – to można połączyć.

Dobra strona internetowa spełnia 2 podstawowe kryteria: jest ładna i użyteczna – czyli dostarcza odbiorcom (również  właścicielowi strony) tego czego potrzebują. Internauta szuka informacji o firmie, więc na tej stronie mu się znaleźć wszystko czego się spodziewa oglądający.

Druga, ale równorzędna cecha to design. W jaki sposób zaprezentujemy wszystkie dane i jak przedstawimy światu firmę, osobę, produkt, usługę, cele. Jeśli witryna jest toporna, albo brzydka, nawet pomimo sensowności i kompletu danych, może być odebrana i sklasyfikowana źle. Należy zadbać o wygląd, o estetykę, o styl.

albena-grabowska-wykonanie-strony-internetowej

Case: Ałbena Grabowska – pisarka, stworzyła wiele powieści w różnych gatunkach. Na kanwie sagi „Stulecie Winnych” powstał mega popularny kilku sezonowy serial. Napisała także libretto do musicalu „Pora jeziora”.

Aby w pełni ukazać twórczość Ałbeny Grabowskiej stworzyliśmy nie tylko kompletny katalog książek, ale także zaprojektowaliśmy dedykowane strony, które opowiadają o najważniejszych jej projektach. Jest strona dedykowana filmowi zawierająca multimedia i ciekawostki „Stulecie Winnych” – opisy postaci, przepisy kulinarne, a także spis ról, w których wystąpiła Ałbena grając w serialu. Jest strona musicalu z opisem, zdjęciami i informacjami o sztuce.

Sekcja multimedia porządkuje i udostępnia profesjonalne materiały zdjęciowe dla publicystów i dziennikarzy.

Aktualności w postaci bloga zawierają informacje o nadchodzących premierach, spotkaniach, wywiadach. Zaproponowaliśmy aby dodać krótkie bio autorki w innych językach, które może być zachętą dla wydawców spoza Polski. Pisarka zareagowała z entuzjazmem i z właściwą sobie skrupulatnością i entuzjazmem, przygotowała 5 wersji językowych jej biogramu.

Design: Ałbena to imię oznaczające Kwiat Jabłoni, zatem stworzyliśmy sugestywną kompozycję w której jej portret jest otoczony przez kwitnące kwiaty jabłoni. Zabieg oprócz tego, że sam w sobie jest ładny, to podkreśla w piękny sposób tożsamość literatki. Ze strony dowiemy się także, że uwielbiana pisarka jest lekarką i do tej pory prowadzi praktykę na tyle na ile pozwala jej ograniczony czas.

Strona jak najpełniej pokazuje twórcę i jej dorobek. Dostarcza informacji i atrakcji. Cel został osiągnięty, czego potwierdzeniem są pozytywne reakcje odbiorców.

 


Strony dla artystów

Wiemy jak tworzyć strony dla artystów, mamy ich sporo w naszym portfolio.

Case: Wyszukiwarka i katalog lekarzy specjalistów raz z autentycznymi opiniami pacjentów.

To ciekawy projekt, który jest potwierdzeniem naszych założeń, że estetyka połączona z użytecznością daje znakomity rezultat. Wyszukiwarka jest „opisana” layoutem, który nawiązuje do powrotu do zdrowia, do rozwoju i rozkwitu.

Katalog posiada mechanizm przeszukiwania specjalistów z kryterium schorzenia. Każdy z psychiatrów ma przynajmniej kilka typów kategorii leczonych dolegliwości.

Pacjent w szybki sposób uzyskuje dostęp do właściwych medyków. Na podstawie opinii zamieszczanych przez innych pacjentów mogą zweryfikować kwalifikacje zawodowe. Opinie te pochodzą ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu są miarodajne.

Z naszej strony zaproponowaliśmy rozwiązanie, które pozwala na wyszukiwanie i selekcje na podstawie terminów medycznych. Wystarczy wpisać „depresja”, „adhd”, „zaburzenia żywienia”, „fobia społeczna”, by uzyskać listę z wynikami. To rozwiązanie proklienckie, które systematyzuje dużą bazę lekarzy i sortuje ich od najlepszych na podstawie ocen pacjentów.

 


Strony internetowe dla specjalistów

Zaawansowane rozwiązania w witrynach www

strona internetowa dla fundacji

Case: Zbudujmy Pomnik.

Ta witryna internetowa ma dwa zasadnicze cele: propagowanie projektu społecznego – budowy Pomnika Chwały Kawalerii i Artylerii Konnej oraz społeczną zbiórkę (fundraising) środków dzięki którym będzie możliwa budowa pomnika. Dzięki zastosowanym mechanizmom sympatycy stowarzyszenia i projektu mogą wpłacać darowizny. Wyniki wpłat są widoczne online, wraz z listą darczyńców. Do tej pory uzyskano ponad 300 tys zł z wpłat.

Projekt został dokładnie opisany, podzielony na etapy czasowe i realizacyjne.

Uzupełnieniem jest sklep internetowy w którym można kupić gadżety związane z projektem.

Strona internetowa projektu jest dwujęzyczna – wdrożona na dwóch oddzielnych domenach: polskiej i angielskiej.

 


Strony internetowe dla orgaznizacji i fundacji

Opowiedz i pokaż swój projekt, zaprezentuj cele i misję

Case: Max Czornyj.

Pisarz tworzący w mrocznych i krwawych klimatach. Dlatego postanowiliśmy by nieskazitelnie biała koszula, zawsze elegancko ubranego twórcy, została nieco zakrwawiona 🙂

Strona internetowa kompletnie i czytelnie prezentuje dorobek pisarski Maxa.

Rozwinięciem są profesjonalne media do pobrania. Oczywiście blog i kontakt oraz social media, na których pisarz jest bardzo aktywny.

Jak twierdzi pisarz „naprawdę świetnie to wygląda, wielkie gratulacje”. Zgadza się – jest super.

Biuro Rachunkowe - projekt strony internetowej - WordPress

Case: JSKonto – biuro rachunkowe.

Bardzo konkretny projekt dla biura księgowego. Rozpisana oferta z wyszczególnieniem świadczonych usług. Cennik. Blog z poradami finansowymi i księgowymi.

Sekcja praca pozwala by kandydaci do pracy mogli składać aplikacje przy pomocy strony internetowej biura rachunkowego. 100% skuteczności.

I jeszcze wiele innych stron internetowych i projektów.

Gdybyśmy chcieli opisać wszystkie wykonane przez naszą agencję projekty pewnie napisalibyśmy mini powieść. Dlatego zapraszamy po szczegóły do naszego portfolio, które rozbudowujemy o nowe witryny internetowe.

Ale można i tu rzucić okiem na niektóre z nich.

Ilona Kowalska - strona internetowa psychologa
ryszard-cwirlej-strona-pisarza-wordpress
Strona internetowa kancelarii prawniczej
strona-internetowa-klaryski-pniewy
Strona dla firmy
prducent-sukien-slubnych-strona-portfolio-kolekcja-wordpress