Mała Warszawa – strona internetowa

Mała Warszawa – http://malawarszawa.pl – to projekt kulturalno biznesowy. Esencja kultury, rozrywki, sztuki i innowacji. W Małej Warszawie będą odbywać się koncerty, spotkania, wernisaże, konferencje i wiele innych wydarzeń.

Mała Warszawa – co to takiego?

Mała Warszawa to komplementarne miejsce. Dysponuje 2 salami koncertowymi, salą konferencyjną, miejscem do prezentacji prac artystycznych. Uzupełnieniem (a jednocześnie samodzielnie działającym miejscem) jest restauracja, która oferuje wykwitną i znakomitą kuchnię. Możliwości techniczne i operacyjne Małej Warszawy pozwalają na organizację dowolnego wydarzenia, zaopatrzenie cateringowe (realizowane przez Grand Catering), wsparcie techniczne i managerskie.

Strona internetowa Małej Warszawy i fan page na Facebook

Do naszych zadań należało stworzenie nowoczesnej strony internetowej oraz uruchomienie i zarządzanie fan page na FB.

Mała Warszawa - strona internetowa 3

Elementy serwisu internetowego Małej Warszawy:

Strona tego typu musi zawierać wszystkie informacje – począwszy od danych informacyjnych, przez dane o dostępnych pomieszczeniach, a skończywszy na aktywnej promocji wydarzeń. Strona jest obsługiwana za pomocą platformy WordPress.

Zastosowane funkcjonalności to:

  • Pełna responsywność strony – dostosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych,
  • Aktywny blog na którym będą prezentowane zapowiedzi wydarzeń, a także relacje z tychże,
  • Połączenie z mediami społecznościowymi – Facebook, Instagram, YouTube,
  • Informacje o możliwości wynajmu pomieszczeń oraz dane dot. opcji organizacji koncertów,
  • Dane kontaktowe,
  • W niedalekiej perspektywnie zostanie uruchmiona wersja anglojęzyczna strony,
  • Strona zostanie wyposażona w system newsletterowy, który pozwoli na efektywną komunikację i promocję oferty Małej Warszawy.

Fan Page na Facebook + Instagram + YouTube

Innym zadaniem było uruchomienie i wsparcie w stworzeniu i rozwijaniu fan page Małej Warszawy na Facebooku. Uruchomienie kanału social media MW to tworzenie grafik promocyjnych, korekcja zdjęć oraz wsparcie marketingowe.

Mała Warszawa - uruchomienie profilu na Facebook
Mała Warszawa – uruchomienie profilu na Facebook

Kolejne działania to uruchomienie kanału na Instagram oraz YouTube.

Mała Warszawa to duży i ciekawy projekt. Zastosowanie całego pakietu narzędzi związanych ze stroną internetową i serwisami social media – daje pewność, że projekt tego rodzaju otrzymał niezbędne wsparcie i możliwości rozwojowe.

Jesteśmy pewni, że przed Małą Warszawą same wielkie i wspaniałe dni! Cieszymy się, że możemy pracować przy tak imponującym projekcie.