zapytanie ofertowe strona internetowa lista kontrolna

Nowa strona internetowa – od czego zacząć? Lista kontrolna.

Każdy kto potrzebuje nowej strony zwykle ma jakąś własną wizję. Jest ona mniej lub bardziej konkretna.

Jak stworzyć listę wymagań by twórca szybko dostarczył projekt, który spełnia jego oczekiwania? Oto mała pomoc.

Zlecając stworzenie nowej strony odpowiedz na takie pytania:

  • Kto jest odbiorcą strony, czego może taki odbiorca szukać na stronie?
  • Jakie są najważniejsze elementy oferty? Ofertą jest to co proponujemy odbiorcy – nie zawsze musi (choć oczywiście najczęściej tak jest) to być oferta handlowa. To czego dostarczamy czasami to informacje, pokaz dzieł lub twórczości.
  • Jaki powinien być styl strony? Efektowny, minimalistyczny, zorientowany na wysoką użyteczność. Jeśli masz strony referencyjne, które Ci się podobają – prześlij je w zapytaniu. To znacznie przyśpiesza proces poszukiwania właściwego kierunku.
  • Jakie będą zakładki – czyli struktura menu na stronie? I co pod nimi będzie się znajdować. Jest to wstępny opis funkcjonalności, który pozwoli na oszacowanie czasu pracy i stopnia skomplikowania projektu.
  • Dodatkowe elementy: czy ma być to strona wielojęzyczna? Czy ma być tam blog? Sklep? Może ma mieć mechanizmy do komunikacji?

Zapytanie ofertowe stworzone w oparciu o powyższą listę kontrolną pozwoli na szybkie zrozumienie Twoich potrzeb. Będziemy wiedzieć z jakim zleceniem mamy do czynienia i dzięki temu przygotujemy lepszą oferty na wykonanie strony internetowej.

Nasza oferta to nie tylko strony www

Rzuć okiem na nasze propozycje ofertowe w zakresie: tworzenia nowych stron internetowych, odświeżania istniejących, budowy sklepów, implementacji specjalnych funkcji i nie tylko.