Jako agencja reklamowa zajmujemy się od lat projektowaniem stron internetowych opartych o system WordPress. Wiemy jak przeprowadzić cały proces, by zakończyć go profesjonalną, responsywną i efektowną stroną internetową.

Intuicyjność - wygoda i logika użytkowania

Intuicyjność to wygoda korzystania ze strony. Intuicyjność strony www to „zrozumienie” o co chodzi na stronie i jak z niej korzystać. 

Serwis internetowy, witryna firmowa, blog czy artystyczne portfolio, składają się z informacji i materiałów, które powinny być uporządkowane i zaprezentowane w taki sposób by ich „odbiór” był możliwie najprostszy i skuteczny. Dotyczy to sposobu prezentacji treści, elementów interaktywnych i czytelności nawigacji po stronie. 

charaterystyka stron internetrowych

Estetyka strony internetowej

Strona internetowa musi być atrakcyjna i spójna z tematyką, którą omawia oraz powinna być unikalna. Klient powinien zapamiętać stronę na podstawie wrażenia jakie ona w nim wywołała.

Estetyka strony internetowej - zrób dobre wrażenie na starcie

Odpowiednie przygotowanie projektu jest kluczowym krokiem. Uwzględniamy w nim wszystkie czynniki, które są istotne dla typu strony. 

Wszystkie „składniki” strony (treść, zdjęcia, materiały do pobrania, formularze, etc.) oprócz tego, że zostały skonfigurowane, muszą być spójne wizualnie.

To trochę taj jak dobrze zaprojektowane i urządzone mieszkanie, a także jego otoczenie. Musi być ładne, funkcjonalne, indywidualne i nowoczesne. Ale przede wszystkim musi współgrać z wizją klienta.

Nasza wiedza, doświadczenie i nabyte podczas pracy nad wieloma projektami wyczucie pozwalają nam na wykonanie i wdrożenie strony internetowej, która spełni oczekiwania w zakresie estetyki połączonej z funkcjonalnością.

Responsywność strony czyli mobilność

Wdrażamy strony www, które są zoptymalizowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych - telefony, tablety. Taka optymalizacja jest nazywana responsywnością strony internetowej. Przygotowanie strony do prawidłowego i wygodnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych jest koniecznością.

Obecnie szacuje się, że ponad 30% użytkowników internetu ogląda strony za pomocą urządzeń przenośnychProfesjonalna strona internetowa musi być przystosowana do tego by mogła być przeglądana mobilnie – na telefonie lub tablecie. 

Takie są wymogi naszych czasów i nasze projekty responsywnych stron internetowych po prostu je spełniają.

Oferta 5

Wielojęzyczność strony internetowej

Wiele firm świadczy swoje usługi na rynki zagraniczne. Strona firmowa lub innego typu może posiadać dowolną ilość wersji językowych. Ułatwia to kontakt z odbiorcami i klientami spoza Polski.

Obecnie szacuje się, że ponad 30% użytkowników internetu ogląda strony za pomocą urządzeń przenośnychProfesjonalna strona internetowa musi być przystosowana do tego by mogła być przeglądana mobilnie – na telefonie lub tablecie. 

Takie są wymogi naszych czasów i nasze projekty responsywnych stron internetowych po prostu je spełniają.

Optymalizacja SEO strony www

Termin SEO w praktyce oznacza przygotowania strony w ten sposób aby była widoczna w wyszukiwarce internetowej. A także aby osiągała możliwie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Aby tak się stało strona musi już na etapie projektowania być zoptymalizowana pod kątem wymagań SEO dla Google.

Dbamy o to by wykonane przez nas strony były starannie i prawidłowo zoptymalizowane w zakresie SEO.

Czynniki mające znaczenie w procesie naturalnego pozycjonowania strony to: właściwie sformatowane treści, odpowiednio przygotowane zdjęcia (rozmiar, nazwa, opis), uruchomienie i zaindeksowanie mapy strony.

Wykonanie wszystkich czynności aby strona ładowała się w możliwie jak najkrótszym czasie jest bardzo ważne. Google (i nie tylko) dokonuje audytu strony również w oparciu o szybkość jej ładowania. Jeśli działa szybko i nie obciążają jej zbędne elementy wówczas jest ona traktowana jako lepsza dla odbiorcy i indeksowana wyżej.