DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Oferta - realizacja stron internetowych

AŁBENA GRABOWSKA Pisarka

Bardzo dobrze wspominam współpracę w zakresie kreowania mojej strony internetowej.

PIOTR JANIAK Prawnik

Profesjonalnie i wytrwale

DAWID WASZAK Pisarz

Polecam! Szybka realizacja, kreatywnie i profesjonalnie

JAKUB PAŁASZEWSKI Przedsiębiorca

Naprawdę dobra robota.

MAX CZORNYJ Pisarz

Dobra robota!

Stowarzyszenie „Bitwa pod Komarowem” Fundacja

Wymagające zadanie zostało w pełni wykonane..

IRENEUSZ SZUMERT Mystic Bridal

Fachowość i wiedza. Szybkość wykonania pracy. Współpracujemy wiele lat. Polecam!

  W całym procesie tworzenia strony internetowej dbamy o jak najlepszą jakość wizualną, identyfikację, unikalność i estetykę prac.

  Kluczowe elementy to: wysoka atrakcyjność designu, funkcjonalność, responsywność – prawidłowe i czytelne wyświetlanie na urządzeniach typu smartfon albo tablet.

  Aby strona była kompletna pod każdym względem wykonujemy każdorazowo:

  Optymalizacja stron internetowych na WP jest kolejnym bardzo ważnym elementem prac. Strony dzięki sensownej redukcji rozmiaru zdjęć i zasobów (ilości zapytań) działają szybko i płynnie. Konfiguracja cacheowanie zasobów w celu sprawnego działania witryny.

  Przygotowanie pod pozycjonowanie strony. Aby serwis był prawidłowo być indeksowany przez wyszukiwarki internetowe, musi przejść on przez szereg zabiegów, które zapewnią, że pozycjonowanie będzie możliwe i konsekwentnie realizowane. Nasze strony posiadają konieczne opisy, tytuły i snippety.

  Sprawdź co dokładnie robimy aby optymalizować strony pod skuteczne pozycjonowanie.

  Optymalna funkcjonalność strony internetowej. Do potrzeb dobieramy środki techniczne, tak aby strona internetowa była jak najbardziej użyteczna i spełniała potrzeby odbiorcy i właściciela projektu. Nasze rozwiązania są  skierowane na to by serwis internetowy był bezpieczny. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

  Wsparcie techniczne i merytoryczne. Zawsze proponujemy najlepsze z punktu widzenia klienta rozwiązania. Pomagamy na każdym etapie projektu. W ramach umowy możemy zająć się aktualizacjami, administracją lub dalszym rozwojem. Opracowujemy materiały i szkolenia z obsługi i zarządzania stroną internetową zbudowaną na bazie WordPress.

  Co możemy wykonać korzystając z WordPressowych rozwiązań?
  Możliwości, które oferuje sam WordPress jak i mechanizmy współpracujące z nim są właściwie nieograniczone. Możemy przygotować / wdrożyć takie rozwiązania jak:

  • Strony wielojęzyczne,
  • Sklepy internetowe,
  • Katalogi produktów,
  • System zapytań / rezerwacji realizowany przez formularze lub dedykowane rozwiązania,
  • Systemy newsletter,
  • Inne w zależności od projektu, np. system ograniczający dostęp do zasobów witryny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.