Oferta strony internetowe WordPress

Projektujemy i wdrażamy strony internetowe działające i zarządzane przy pomocy WordPress.

Responsywne, zoptymalizowane dla szybkiego działania, przygotowane pod kątem SEO, wielojęzyczne.
Sklepy internetowe, systemy mailingowe.

W całym procesie tworzenia strony internetowej dbamy o jak najlepszą jakość wizualną, identyfikację, unikalność i estetykę prac.

Kluczowe elementy to: wysoka atrakcyjność designu, funkcjonalność, responsywność – prawidłowe i czytelne wyświetlanie na urządzeniach typu smartfon albo tablet.

Aby strona była kompletna pod każdym względem wykonujemy każdorazowo:

Optymalizacja stron internetowych na WP jest kolejnym bardzo ważnym elementem prac. Strony dzięki sensownej redukcji rozmiaru zdjęć i zasobów (ilości zapytań) działają szybko i płynnie. Konfiguracja cacheowanie zasobów w celu sprawnego działania witryny.

Przygotowanie pod pozycjonowanie strony. Aby serwis był prawidłowo być indeksowany przez wyszukiwarki internetowe, musi przejść on przez szereg zabiegów, które zapewnią, że pozycjonowanie będzie możliwe i konsekwentnie realizowane. Nasze strony posiadają konieczne opisy, tytuły i snippety.

Sprawdź co dokładnie robimy aby optymalizować strony pod skuteczne pozycjonowanie.

Optymalna funkcjonalność strony internetowej. Do potrzeb dobieramy środki techniczne, tak aby strona internetowa była jak najbardziej użyteczna i spełniała potrzeby odbiorcy i właściciela projektu. Nasze rozwiązania są  skierowane na to by serwis internetowy był bezpieczny. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań.

Wsparcie techniczne i merytoryczne. Zawsze proponujemy najlepsze z punktu widzenia klienta rozwiązania. Pomagamy na każdym etapie projektu. W ramach umowy możemy zająć się aktualizacjami, administracją lub dalszym rozwojem. Opracowujemy materiały i szkolenia z obsługi i zarządzania stroną internetową zbudowaną na bazie WordPress.

Co możemy wykonać korzystając z WordPressowych rozwiązań?
Możliwości, które oferuje sam WordPress jak i mechanizmy współpracujące z nim są właściwie nieograniczone. Możemy przygotować / wdrożyć takie rozwiązania jak:

  • Strony wielojęzyczne,
  • Sklepy internetowe,
  • Katalogi produktów,
  • System zapytań / rezerwacji realizowany przez formularze lub dedykowane rozwiązania,
  • Systemy newsletter,
  • Inne w zależności od projektu, np. system ograniczający dostęp do zasobów witryny tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Sprawdź nasze projekty

Nasze możliwości najlepiej opisują wykonane prace. Zapraszamy do zapoznania się z konkretnymi przypadkami wdrożeń stron internetowych WordPress.