Restauracja Tłusta Gęś – strona internetowwa

Dla warszawskiej restauracji Tłusta Gęś (dawniej znana i uwielbiana Prowansja na ulicy Koszykowej) zaprojektowaliśmy stronę internetową. Tłusta Gęś ma przywrócić chwałę dumie polskiej kuchni – czyli gęsinie. Nowa kuchnia, która sięga do tradycyjnych przepisów i serwuje dania w zgodzie ze obecnymi standardami – czyli jest to gęsina ale podana elegancko, lekko, kolorowo, w różnych wariantach.

Od strony dla restauracji wymaga się by była spójna z klimatem i wyglądem lokalu.

Restauracja Tłusta Gęś jest unikalnym miejscem – zarówno jeśli chodzi o kuchnię, jak i wygląd restauracji. W Tłustej Gęsi udało się połączyć elegancje, swobodę, lokal to wysmakowane miejsce gdzie ucztowanie jest prawdziwą przyjemnością.
Taka jest też strona – ograniczone ilości kolorów, dania i informacje mają odgrywać główną rolę. Przejrzyste menu podzielone

Strona Tłustej Gęsi zawiera: dokładne menu kolacyjne, lunchowe, kartę win, kartę napojów. Rozbudowaną ofertę skierowaną do klientów biznesowych (VIP Room, spotkania biznesowe, konferencje, prezentacje), indywidualnych (standardowa oferta, możliwość organizacji przyjęć), catering.

Strona jest zintegrowana z fan page restauracji na Facebook, dzięki czemu aktualności mogą być automatycznie publikowane na profilu restauracji.

tlustages.pl jest stroną dwujęzyczną – dzięki czemu oferta jest dostępna także dla gości zagranicy.

Link: www.tlustages.pl

Tłusta Gęś strona internetowa restauracji