salon fryzjerski – strona wordpress

Salony fryzjerskie Szymojko & Dziewoński to luksusowe miejsca stylizacji gwiazd. Projekt to duża strona internetowa zbudowana na platformie WordPress. Ten serwis to ponad 100 stron, które opisują usługi, produkty i portfolio zespołu profesjonalistów z salonów Szymojko & Dziewoński. Salon fryzjerski co prawda kieruje swoją ofertę do wymagających i świadomych klientów jednak nie oznacza to, że to miejsca dostępne tylko dla celebrytów. Tam każda z pań (i panów również) poczuje się jak gwiazda.

Wielojęzyczna strona z podziałem na dwa salony (dwa punkty usługowe)

Salony mieszczą się w 2 różnych miejscach i oferują różne usługi. Część klientów to obcokrajowcy, dlatego też strona internetowa musiała być wielojęzyczna.

Strona startowa pozwala na wybór salonu, ponieważ pewne elementy serwisu internetowego są wspólne, takie elementy jak media (mistrz i szef salonów jest znanym patronem i uczestnikiem wielu imprez i inicjatyw stylistycznych), blog (ciekawostki i porady), SPA dla włosów (z pełnym opisem produktów) zostały zamieszczone na stronach startowych. Na stronie można znaleźć też opisy członków zespołu.

Wersje anglojęzyczne są odpowiednikami polskich.

Wordpress strona salon fryzjerski Szymojko i Dziewoński
WordPress strona salon fryzjerski Szymojko i Dziewoński

Oferta – kompletny opis i szczegółowe informacje

Ciekawym elementem jest strona „Metamorfozy”, która opisuje i ilustruje za pomocą zdjęć – czyli klientka przed i po. Salon fryzjerski po prostu musi posiadać taką sekcję.

Cennik to prawdziwy pokaz imponującego zakresu usług salonów. Profesjonalne wykonywanie dredów, strzyżenie brody, pielęgnacja włosów za pomocą rytuałów z użyciem high-endowych produktów fryzjerskich. Tonizacja, dekolaryzacja, regeneracja, przedłużanie włosów, wykonywanie makijażów okolicznościowych i biznesowych – to tylko niektóre elementy bogatej oferty.

Każdy z klientów może przy pomocy formularza dokonać rezerwacji wizyty. Mapki dojazdowe są standardem, ale zawsze pomogą w wyborze czy będzie to salon w Julianowie pod Warszawą, czy ulica Mokotowska w centrum stolicy.

Galeria z podziałem na stylizacje art&beauty, sesje okolicznościowe, metamorfozy gwiazd, to udokumentowane dzieła artystów z salonów Szymojko & Dziewoński.

Strona jest zoptymalizowana do wymagań urządzeń mobilnych, dzięki czemu korzystanie z niej na smartfonie lub tablecie jest proste i wygodne.

Salon fryzjerski musi być na profilach Social media

Fryzjerstwo i stylizacja to wyjątkowo medialny obszar, dlatego strona została zintegrowana z profilami społecznościowymi, takimi jak facebook i instagram. Każda nowa aktualność będzie automatycznie publikowana na Facebooku i Instagramie salonów Sz&Dz.