Strona dla bloggera kulinarnego – takemycake.eu

Strona takemycake.eu to miejsce dla pasjonatów domowych wypieków. Zawiera ponad 300 precyzyjnych i konkretnych przepisów.

Odzyskanie zawirusowanej strony, wprowadzenie zabezpieczeń, wykonanie nowego motywu

Naszym pierwszym zadaniem było „uratowanie” strony, która padła łupem hakerów. Zabezpieczyliśmy treści i media, następnie wykonaliśmy nowy projekt motywu – rozbudowując go slider z ostatnimi wpisami. Kolejnym krokiem było wprowadzenie odpowiednich zabezpieczeń aby sytuacja ataku na stronę już się nie powtórzyła.

Obecnie strona jest na bieżąco backupowana (poza kopiami wykonywanymi przez firmę hostingową) na zewnętrznych dyskach w chmurze (clouds).

Newsletter by nawiązać i utrzymać jeszcze lepszą komunikację

Na stronie funkcjonuje newsletter, który pomoże w przypominaniu zainteresowanym subskrybentom o nowościach, konkursach i wydarzeniach. Witryna jest połączona z kanałem Instagram, który zawiera inne (dla zróżnicowania i uatrakcyjnienia) materiału niż te prezentowane na stronie czy na profilu FB. Dodatek z Instagramem wyświetla ostatnio dodane wpisy i zdjęcia.

Mobilność i dostępność dla urządzeń przenośnych, optymalizacja SEO

Witryna takemycake.eu oczywiście jest w pełni responsywna. Zadbaliśmy także o to by witryna była prawidłowo zoptymalizowana jeśli chodzi o pozycjonowanie.