Strona internetowa dla pisarki: Natasza Socha

Natasza Socha – popularna pisarka, felietonistka i dziennikarka. Strona internetowa to katalog jej książek, zbiór felietonów oraz autorski blog na którym można sprawdzić jakie ma plany i nad czym pracuje.

Natasza Socha - strona internetowa
Natasza Socha – wykonanie serwisu www dla pisarki i dziennikarki

W sekcji wywiady zostały zaprezentowane wypowiedzi autorki dla różnych mediów: TV, gazety, blogosfera. W felietonach można zanurzyć się w refleksje i przemyślenia Nataszy na współczesne tematy. Relacje międzyludzkie, styl życia, ciekawe spojrzenie na dojrzewanie, motywacja.

Jest takie świetny algorytm – 21 na 90. Oznacza on, że jeśli coś robimy dwadzieścia jeden dni, to staje się to naszym naywkiem, a po dziewięćdziesięciu to już nasz styl życia. – https://nataszasocha.pl/felietony/motywacja/

zobacz stronę: https://nataszasocha.pl/

Katalog książek na stronie pisarki

Natasza Socha napisała już bardzo dużo i bardzo różnorodnie. Każda książka to inny świat i klimat, aby to podkreślić i zwizualizować, sekcje opisujące daną książkę mają własną otoczkę w postaci tła, które jest dopełnieniem treści.

Książki - Natasza Socha
Książki – Natasza Socha

Aktualności czyli blog pisarki

Całości strony dopełnia miejsce przeznaczone do zamieszczania informacji o spotkaniach i premierach nowych pozycji książkowych.

Strona oczywiście została przystosowana do przyjaznego wyświetlania się na urządzeniach mobilnych