Biuro Rachunkowe - projekt strony internetowej - WordPress

JSKonto – biuro rachunkowe – projekt strony internetowej – WordPress

JSKonto to nowe i nowoczesne poznańskie biuro rachunkowe. Zlecono nam zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej WordPress.

Link do strony biura rachunkowe JSKonto Poznań: https://jskonto.pl

Nowoczesny i responsywny projekt, skutecznie i efektownie reprezentuje firmę i jej ofertę. Jej poszczególne sekcje posiadają własny url. Co to w praktyce oznacza? Oferta to nie tylko spis usług, ale każda z nich ma własny link, np. taki jak ten:

https://jskonto.pl/uslugi-kadrowo-placowe/

Takie rozwiązanie ma duże znaczenie w procesie pozycjonowania, gdzie do nazwy (i domeny) firmy przypisane zostają frazy zawarte w url. W ten sposób JSKonto ma kilka oddzielnych linków, które prezentują każdy z elementów oferty.

To proste rozwiązanie, ma ono jednak duże znaczenie w odniesieniu do SEO. Im więcej fizycznych linków, tym lepiej dla witryny i jej pozycji w wyszukiwarce.
Przykładowo, jeśli strona internetowa ma takie odnośniki w menu jak: home, oferta, cennik, blog, kontakt, to jest to dość typowe rozwiązanie. A co to znaczy dla Google? Że ma do zaindeksowania 5 linków – bo tyle ich jest w menu + każdy wpis z bloga.
Na stronie oferty zwykle zamieszcza się opis wszystkich jej elementów, czyli oferta to: spis usługi kadrowe, usługi ZUS, US, etc. Wszystko zamieszczone na 1 stronie – oferta.

Zamiast lepiej jest zrobić.
oferta/nazwa_uslugi1
oferta/nazwa_uslugi2
oferta/nazwa_uslugi3

itd. Wówczas każdy z rodzajów usługi jest spersonalizowany, oddzielny i posiada własny link. Dodatkowo co bardzo ważne Góogle nie indeksuje przykładowych 5 urli, a kilkanaście więcej.
Takie rozwiązanie zastosowaliśmy dla JSKonto.

biuro-rachunkowe-projekt-strony-oferta