Strona hodowli kotów Syberyjskich Neva Masquarade

Strona hodowli kotów Syberyjskich Neva Masquarade – Małe Białe

Neva Małe Białe to strona hodowli kotów Syberyjskich Neva Masquarade. Neva Małe Białe to jedna z najlepszych i najbardziej cenionych hodowli w kraju i Europie. 20 letnie doświadczenie jest bezcenne i potwierdza ogromną wiedzę i pasję jaką właściciele darzą te przepiękne koty.

Nam trudno jest oszacować jaka ilość kociaków pochodzi z hodowli, ale musi być to imponująca liczba. Każdy kot z każdego miotu został dokładnie opisany, sfotografowany i ma własną kartę zawierającą: datę urodzenia, informacje o miocie, dane o rodzicach (i rodowodzie tychże). Wszystko jest idealnie uporządkowane.

Link: http://neva-malebiale.pl

Strona hodowli kotów syberyjskich i zadania jakie wykonaliśmy

  1. Opracowanie layoutów tak by wpisywały się w kocią i hodowlaną estetykę. Jasny niebieski nawiązuje do koloru oczu tej rasy kotów.
  2. Zbudowanie formatki kartoteki, czyli opisu kota z najważniejszymi informacjami oraz zdjęciami. Są one posegregowane w mioty, dzięki czemu każdy kto się zna na rzeczy odnajdzie szukanego kociaka. A oprócz tego jest do dyspozycji wyszukiwarka.
  3. Informacje o hodowli kotów syberyjskich, zawierającej jej szczegółowy opis, historię i uzyskane certyfikaty oraz zdobyte nagrody.
  4. Instalację i konfiguracje newslettera.
  5. Przygotowanie bloga, który pełni funkcję informacyjną i edukacyjną.
  6. Sekcja „ważne informacje” zawiera przydatne treści na temat żywienia kotów, przygotowania się do przyjęcia kota w domu, o ewentualnych niebezpieczeństwach o których lepiej wiedzieć.
  7. Wdrożyliśmy wersję strony w języku angielskim, ponieważ nabyciem kotów z najlepszej hodowli w PL są także zainteresowani kociarze z wielu państw Europy.

To był bardzo duży projekt. Do tej pory współpracujemy i służymy pomocą techniczną lub merytoryczną gdy zajdzie taka potrzeba.