Strona internetowa kancelaria prawna - one page - wizytówka

Strona internetowa kancelaria prawna – one page – wizytówka

Ten projekt strony internetowej ma funkcjonalność określaną jako one page. Witryna oparta o system WordPress. Najważniejsze treści są prezentowane na jednej stronie, która jest przewijana w pionie (góra, dół). Dzięki czemu strona, która ma charakter i formę strony internetowej wizytówki, nie wymaga przeładowywania. Strona kancelarii jest prosta, lekka i konkretna.

https://jarnicki.pl

Rozwiązanie na stronie internetowej takie ma kilka ważnych zalet. Jeśli firma lub kancelaria w tym przypadku, chce prezentować najważniejsze i esencjonalne informacje o ofercie i usługach, to łatwiej jest to zaprezentować na jednej (przewijalnej stronie) – czyli na one page.

Znacznie lepiej jest uzyskać lepszą organizację i lepsze efekty w pozycjonowaniu. Nawet jedna, ale za to dobrze opisana strona, niż kilka ze skąpymi opisami, ma szanse na lepszy organic search – ruch organiczny z Google.

Co to jest organic search / ruch organiczny? I dlaczego jest on najlepszy dla strony internetowej.

Organic search to po prostu wyszukiwanie strony poprzez normalne zapytania. Nie przez reklamy, nie sztuczne pozycjonowanie – tylko tak jak to powinno być. Użytkownik wpisuje do wyszukiwarki: kancelaria prawna Puławy i trafia na odpowiedni link. Nie jest to link reklamowy.

Organic search jest najlepszy bo jeśli uzyskuje się dobre i naturalne wyniki to są one utrzymywane w sposób stały. Inaczej jest ze stronami internetowymi, które są pozycjonowane. Gdy kampania się kończy albo firma pozycjonerska już nie prowadzi działań, wtedy taka strona spada w rankingu.

A organic search działa zawsze.

Przy pozycjonowaniu dla organic search dobrze jest się wspomagać Blogiem.

Strona wizytówka – one page – to oczywiście ograniczona treść. Blog i wpisy pozwolą na publikację artykułów i wiadomości, które pomogą w lepszym pozycjonowaniu. Odpowiendio i unikalnie napisane teksty mogą naprawdę skutecznie pomoc w organicznym pozycjonowaniu.


Zobacz inny projekt dla kancelarii prawnej. Kancelaria specjalizująca się w pomocy dla ofiar kredytów frankowych.

link: https://kancelariafrankowicza.pl/

Law-firm's-website-wordpress