Strona internetowa kancelarii prawniczej
moduł-faq-dla-kancelarii-kancelaria-frankowicza-2
cennik-strona-dla-kancelarii-kancelaria-frankowicza-2
  1. Strona internetowa kancelarii prawniczej
  2. moduł-faq-dla-kancelarii-kancelaria-frankowicza-2
  3. cennik-strona-dla-kancelarii-kancelaria-frankowicza-2

Strona internetowa kancelarii prawniczej – Kancelaria Frankowicza

Kancelaria Frankowicza to specjalny projekt, który w swoich celach i rozwiązaniach jest dedykowany kredytobiorcom. Strona internetowa kancelarii prawniczej proponuje znacznie więcej konkretnych rozwiązań i pomocy niż inne firmy prawnicze.

Link: https://kancelariafrankowicza.pl

Stylistyka i komunikacja na stronie internetowej

Ważne jest aby każdy odwiedzający stronę możliwie jak najszybciej zrozumiał jej przeznaczenie. Ten projekt sekcji „hero image” zawiera czytelne i szerokie komunikaty dla swoich przyszłych klientów. Możesz zgłosić się do nas jeśli… i tu zobrazowane przy pomocy ikon scenariusze zdarzeń.

Kolor zielony jest stosowany w finansach, więc jego użycie jest uzasadnione, poza wszystkim jest to też kolor nadziei.

Odbiorca wie niemal od razu, że kancelaria zajmie się jego przypadkiem nawet jeśli np. upłynęło 10 lat od zawarcia umowy albo gdy kredytobiorca aktualnie nie spłaca zadłużenia.

Jednym z najważniejszych narzędzi na tej stronie jest kalkulator frankowicza (wykonany przez inną firmę), który precyzyjnie pozwala na wyliczenie zadłużenia i wszelkich wariantów kosztowych. Takie wyniki są przesyłane na wskazany przez klienta adres mailowy. O skuteczności rozwiązania świadczą pozytywne komentarze użytkowników.

Etapy postępowania – to sekcja na stronie internetowej, która objaśnia kolejne kroki w skomplikowanej procedurze procesowej.

Taki dział to nasz pomysł, który spodobał się właścicielom serwisu i z pewnością będzie pomocny dla klientów kancelarii. Dzięki temu opisowi możliwych scenariuszy (także pesymistycznych) frankowicz wie co może się wydarzyć, także w różnych wariantach postępowania.

Kolejne kroki w postępowaniu sądowym są rozpisane na etapy możliwych zdarzeń i ich skutki. Jest tu także informacja o tym jakie dokumenty należy przygotować i z jakimi ewentualnie kosztami należy się liczyć.

Blog kancelarii dla frankowicza

Jest podzielony na dwie zasadnicze części:

  1. Artykuły – odnośnie orzecznictwa sądów polskich i europejskich,
  2. Korzystne wyroki – zbiór informacji o zwycięstwach sądowych w batalii z bankami.

Najczęstsze pytania czyli FAQ. Strona internetowa kancelarii prawniczej jako źródło informacji dostępnej dla każdego.

Jest to duży zasób pytań i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przy tego typu postępowaniach i sprawach. Jakie mogą być koszty? Czy opłaca się pozwać bank? Jakie są szanse na wygranie sprawy? Czy można współpracować z kancelarią frankowicza zdalnie?

faq-pytania-i-odpowiedzi-na-stronie-internetowej-kancelarii
faq-pytania-i-odpowiedzi-na-stronie-internetowej-kancelarii

Tak postawione pytania i udzielone odpowiedzi na nie, są pomocne i zwiększają wiedzę klienta. Przy pomocy formularza kontaktowego można zadać własne pytanie jeśli jest taka potrzeba.

Ile to może kosztować? Czyli strona internetowa kancelarii prawniczej gdzie wszystko jest przejrzyste.

Prawdopodobnie nieczęsto można spotkać taką transparentność co do kosztów reprezentowania klienta. Cennik ma możliwość wyboru kwoty kredytu co od razu doprecyzowuje spodziewane wartości.

Cennik na stronie www
Cennik na stronie www

Stronę zamyka „kontakt” z numerami telefonów, godzinami pracy i adresami biur, które są do dyspozycji.