prducent-sukien-slubnych-strona-portfolio-kolekcja-wordpress
prducent-sukien-slubnych-mystic-bridalstrona-portfolio-kolekcja-wordpress
  1. prducent-sukien-slubnych-strona-portfolio-kolekcja-wordpress
  2. prducent-sukien-slubnych-mystic-bridalstrona-portfolio-kolekcja-wordpress

Strona kolekcja sukien ślubnych 2021

Od kilku lat zajmujemy się projektowaniem kolejnych stron internetowych dla Mystic Bridal – producenta sukien ślubnych. Każda kolejna kolekcja sukien ślubnych to nowa strona www zawierająca katalog z wszystkimi wzorami.

Link: http://mysticbridal.pl

Ten projekt zawiera wszystko czego potrzebuje przyszła panna młoda. Zdjęcia w wysokiej jakości, opisy modeli, informacje o dostępności w salonach na terenie kraju oraz o salonie firmowym (wzorcowym) Mystic Bridal.

suknie-slubne-kolekcja-strona-internetowa

Kolekcja sukien ślubnych na stronie internetowej salonu – galeria full screen.

Każda suknia to kilka ujęć z różnych perspektyw. Wszystkie zdjęcia można przeglądać w opcji pełnoekranowej (full screen) w wysokiej jakości. Prezentację katalogu można uruchomić w formie slide show. Zestaw ikon zdjęć znajduje się obok i jeśli jest taka potrzeba zawsze można „skoczyć” do konkretnego zdjęcia. Wyciemnione tło pozwala na skupieniu się podczas prezentacji.

Zdjęcia zostały specjalnie zoptymalizowane pod względem wielkości pliku, tak aby wczytywały się szybko przy zachowaniu jak najlepszej jakości fotografii.

galeria-katalog-sukien-slubnych-na-stronie-internetowej
Aktualny katalog i kolekcja sukien ślubnych.

Na stronie zamieszczone są także kolekcje sukien ślubnych z lat ubiegłych, które są dostępne w ofercie firmy. Wszystkie propozycje to absolutny top w zakresie projektowania, jak i wykonania. Nasza strona tylko podkreśla atuty i wyjątkowość produktów.

Informacje o kolekcji sukien dla klienta na stronie producenta

W serwisie internetowym Mystic Bridal każda klientka (albo salon, który chciałby współpracować) znajdzie wszystkie potrzebne informacje. Począwszy od lokalizacji salonu wzrocowego, przez dokładne dane adresowe salonów sukien ślubnych, które sprzedają kolekcję Mystic Bridal. Komplet informacji na ten temat znajduje się w zakładce „Gdzie kupić”.

Przyszła Panna młoda może się umówić na wizytę i przymiarki sukni.
Na stronie można obejrzeć też krótkie video z pokazem, który został zarejestrowany podczas sesji fotograficznej kolekcji sukien ślubnych.

gdzie-kupic-lista-salonow-sukien-na-stronie-www-producenta
Gdzie kupić suknie ślubne z Mystic Bridal

Propozycje MB od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana strona internetowa działająca na WordPressie jest najlepszym wsparciem dla producenta i marki. A oprócz tego… witryna zawsze będzie się kojarzyć wielu małżonkom z najważniejszym dniem w ich życiu. To jest wielka wartość dla nas jako projektantów stron www dla producentów.