Strony internetowe dla zakonów i zgromadzeń

Tworzymy i wdrażamy  strony internetowe dla Zakonów i Zgromadzeń.

Strona internetowa dla Zakonu / Zgromadzenia wymaga poznania i wsłuchania się w specyfikę i oczekiwania jakie są związane z komunikacją ze światem zewnętrznym. A bywają one różne i specyficzne i tę charakterystykę trzeba przełożyć na do serwisu www.

Każde zgromadzenie jest inne, co wynika chociażby z jego charyzmatu, przeznaczenia i misji. Pracowaliśmy dla: Franciszkanów OFM, Benedyktynów i Sióstr Klarysek OCPA.

Ojciec Jakub OFM - Franciszkanin, biblista, wykładowca

Ojciec dr. Jakub – jest cenionym biblistą i wykładowcą w Studium Theologicum Jerosolymitanum w Jerozolimie. Jego strona zawiera zróżnicowane materiały w formie tekstowej i filmów video. W których przekazuje wiedzę i ciekawe informacje z zakresu archeologii i teologii.

Strona dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać Pismo Święte to zbiór bardzo ciekawych i wartościowych informacji. Dowodem na to jest aktywna dyskusja prowadzona w komentarzach na stronie Ojca Jakuba.

Przejrzystość i czytelność przekładają się na wysokie wyniki w zakresie odwiedzalności.

Strony internetowe dla zakonów i zgromadzeń 5

Siostry Klaryski od Wiecznej Adoracji w Pniewach

Strony internetowe dla zakonów i zgromadzeń 6

Zgromadzenie Sióstr Klarysek w Pniewach to zakon klauzurowy.

Przygotowana strona przedstawia podstawy charyzmatu Zgromadzenia. Zaprezentowane są tu również prace, które Mniszki wykonują.

Ważnym zadaniem było tu uchwycenie plastycznej prezentacji jeśli chodzi o zwizualizowanie duchowości. Osiągnęliśmy to przez prezentację Monstrancji, która jest bardzo ważna dla Sióstr i animacji w tle, która sekwencyjnie „opowiada” historię i konteksty duchowe.

Zapraszamy do kontaktu Zgromadzenia i instytucje sakralne, które chciałyby skorzystać z naszych doświadczeń.