Zushi Roll – prezentacja

Zushi Roll to nowoczesny i innowacyjny projekt gastronomiczny. Otwarte stoiska jako wyspy sprzedażowe serwują klientom jedzenie typu grab’n’go. Ideą projektu jest zaoferowanie jedzenia z najlepszych i świeżych składników.

Rollsy Zushi Roll są przygotowywane przez zespół doświadczonych Chefów. Czas realizacji i dostarczenia rolek sushi do stoiska (wyposażonego w lady chłodnicze) jest bardzo krótki, co gwarantuje, że sprzedawane dania są smaczne i bardzo zdrowe.

Prezentacja Zushi Roll – smaczne i świeże rollsy sushi, dostępne w Centrach Handlowych.

Prezentacja, którą wykonaliśmy dla Zushi Roll ma za zadanie przedstawić wszystkie walory projektu i podkreślić jakość jedzenia. Idealna prezentacja musi łączyć minimum dwa elementy – informacje i wizerunek. Czytelny podział informacji w przygotowanej prezentacji dostarcza jednego i drugiego.

Preznetacja - Zushi Roll
Preznetacja – Zushi Roll

Grab and Go – oznacza otrzymanie czegoś szybko. Szybko nie musi oznaczać alternatyw w postaci niezdrowego jedzenia… tu jest wręcz odwrotnie. Cała kultura związana z sushi przekłada się na: smacznie i zdrowo. Oczywiście przygotowywanie dań sushi to proces skomplikowany, wymagający doświadczenia i kunsztu. Zushi Roll wychodzi z propozycją by dania – rollki sushi były dostępne łatwo, szybko i dobrej cenie.

Jedzenie mówi samo za siebie – wygląda kolorowo, pięknie i zachęcająco, materiały informacyjne służą by pokaząć cały istotny koncept. Dalsze działania będą obejmować przygotownie strony internetowej oraz promowanie Zushi Roll w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram.

Projekt preznetacji został wykonany w standardach umożliwiających jego druk w wysokiej rozdzielczości.

Prezentacja - rollski sushi - Zushi Rolls
Prezentacja – rollski sushi – Zushi Rolls

My już spróbowaliśmy, rollki nie ustępują smakiem i jakością tym, które są serwowane w restauracjach, nic w tym dziwnego – kucharze korzystają z doświadczenia i receptur od najlepszych mistrzów. Zushi Roll jest związane z restauracjami Zuhsi Point, które były wielokrotnie nagradzane i doceniane.