Pytania i odpowiedzi na temat stron internetowych, które projektujemy i wdrażamy.

Co warto wiedzieć o witrynach WordPressowych. Każde pytanie jest ważne, tak jak każda odpowiedź jest potrzebna.

Cena jest zależna od wielu indywidualnych potrzeb i wymagań. Jednak standardowa stawka za wykonanie strony internetowej to koszt kilku tysięcy złotych.

Wszystkie strony internetowe, które wykonujemy są responsywne i zoptymalizowane, tak aby były czytelne na urządzeniach mobilnych – telefony, tablety.

Tak. Każdy nasz projekt strony WordPressowej ma zainstalowany certyfikat SSL. Obowiązkowa kłódka przed https:// 

Każda witryna, sklep czy inna konstrukcja webowa posiada kokpit administracyjny. Pozwala on na samodzielne zarządzanie:

  • Treściami na stronach i postach,
  • Dodawanie zdjęć, galerii, wstawianie multimediów: video i audio. Zarówno hostowanych na własnym serwerze, jak i w serwisach zewnętrznych: YouTube, Vimeo, etc.
  • Strukturą strony – czyli można dodawać nowe strony w menu, zmieniać ich położenia albo usuwać.
  • Prowadzenie sklepu internetowego.

W każdym przypadku nagrywamy indywidualną instrukcję video na której omawiamy wszystkie aspekty związane z prowadzeniem serwisu internetowego.

Oczywiście. Strona może mieć dowolną ilość wersji językowych. Może być przetłumaczona w całości 1:1, albo w wybranych częściach.

Tak. Strona może mieć bloga z systemem komentarzy. Blog może mieć własne kategorie, które będą porządkować tematykę publikowanych treści.

Nie dla wszystkich jest to takie oczywiste 🙂 Ilość stron, podstron czy wpisów, nie jest niczym ograniczona poza wyjątkiem miejsca na serwerze hostingowym. Oznacza to jednak tyle, że tych „zakładek” może być tyle ile chcemy.

Tak. Możemy zająć się pełną obsługą zarówno techniczną, jak i w zakresie dodawania treści i rozwoju serwisu internetowego. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

info@dmuchawce.eu

Jeśli masz pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi w powyższym zestawieniu – skontaktuj się z nami. info@dmuchawce.eu