Jak napisać skuteczną ofertę na stronę internetową?

Skuteczna oferta to odpowiedź na potrzeby klienta.

Oferta na stronie internetowej powinna zawierać następujące elementy: opis usług, realizacje, referencje, cennik.

Bardzo często oferty są zbyt krótkie i nie zawierają informacji, które są istotne dla klienta. I tu pada pytanie: a czego szuka klient i o co pyta? Kto powinien nam na to pytanie odpowiedzieć? KLIENT – on najlepiej wie czego szuka. Jak to sprawdzić?
Oto krótki przykład.

Czego szuka klient na stronie internetowej?

Załóżmy, że mamy firmę, która zajmuje się doradztwem podatkowym.
Czego szukają klienci w zakresie doradztwa podatkowego?

Sprawdźmy. Kto wie najlepiej co klienci wpisują do wyszukiwarki? Wyszukiwarka.

Wyszukiwanie: doradztwo podatkowe obsługa firm.
A poniżej najczęściej kojarzone podobne wyszukiwania związane z naszym.

Wyszukiwanie numer2: doradztwo podatkowe kompetencje

Wyszukiwanie numer 3: Jak wygląda optymalizacja podatkowa dla spółki

I w ten oto sposób mamy interesującą i konkretną podstawę do budowy oferty dla firmy zajmującej się doradztwem podatkowym. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania prowadzą do zbudowania oferty jakiej szuka klient. Powinniśmy oferować to co jest przedmiotem zainteresowania.

Jaka jest podstawowa struktura dobrej oferty na www?

Opis produktu lub usługi: Szczegółowe informacje na temat oferowanego produktu lub usługi, w tym jego cechy, funkcje, korzyści dla klienta oraz sposób, w jaki rozwiązuje problemy lub spełnia potrzeby.

Cena i warunki: Wyraźne określenie ceny produktu lub usługi oraz ewentualnych dodatkowych kosztów. Wiele firm ukrywa ceny i koszty, brak takich danych zmniejsza zaufanie do firmy.

Korzyści dl klienta: Podkreślenie tego, co wyróżnia ofertę spośród konkurencji. Może to być unikalna cecha produktu, specjalne warunki, bonusy lub dodatkowa opieka dla klientów.

Referencje i opinie klientów: Jeśli posiadasz pozytywne opinie lub referencje od zadowolonych klientów, warto umieścić je na stronie. To pomoże potencjalnym klientom zbudować zaufanie do twojej oferty.

Informacje o firmie: Krótki opis twojej firmy, wraz z informacjami o doświadczeniu, certyfikatach, nagrodach lub innych czynnikach, które mogą podkreślać wiarygodność i zaufanie do twojej marki.

Zleć nam przygotowanie profesjonalnej oferty.

Jeśli chcesz by oferta na Twoją stronę internetową była odpowiednio przygotowana i zredagowana – zgłoś się do nas. Zadbamy o wszystkie jej elementy.