Terraria – indywidualne ceny produktów 

Ten przypadek był bardzo ciekawy i wymagał niestandardowego podejścia w projektowaniu tej strony internetowej. Ważnym elementem było ustalenie różnych cen w różnych walutach dla produktów. Wynikało to ze sprzedaży kierowanej na różne rynki odbiorców na całym świecie.
Indywidualne ceny produktów, które wynikają z wielu zmiennych, a nie tylko kursu waluty.

O stronie internetowej dla Terraria ZoOne

Założyciele i wynalazcy nowoczesnych terrariów stanęli przed koniecznością zaprezentowania swoich projektów światu. Są to bardzo innowacyjne i kreatywne realizacje, których możliwości i potencjał należało przedstawić na stronie internetowej. Składało się na to wiele elementów.

Szczegółowe opisy są bardzo ważne dla klientów i zawierają one informacje o zastosowanych materiałach, rozwiązaniach i opatentowanych mechanizmach.

Dostępnych wymiarach, konfiguracjach i opcjach. Każdy z typów produktu ma swoje wersje.

Terraria ZoOne - strona internetowa - indywidualne ceny produktów

Zadaniem, które postawiono przed naszą agencją, było stworzenie nietypowej i zaawansowanej funkcjonalnie strony internetowej opartej na platformie WordPress.

Każdy produkt został szczegółowo opisany, a jego cechy i wartości właściwie zaprezentowane. Zarówno jeśli chodzi o parametry techniczne, wymiary i opcje instalacji, po warunki związane z gwarancją, dostawą i czasem realizacji.

Terraria ZoOne - strona internetowa - formularz zamówienia

Indywidualne ceny produktów na różne rynki.

W ramach tego nietypowego projektu, musieliśmy opracować specjalne metody i narzędzia, które umożliwiły nam precyzyjne i spersonalizowane określanie cen dla każdego produktu oddzielnie jeśli chodzi o przeznaczenia na różne rynki zbytu.
Czyli produkt zamówiony np. z UK ma inną cenę niż ten sam produkt zamówiony z PL.
Opracowaliśmy dedykowane rozwiązania, które uwzględniały specyfikę sprzedaży międzynarodowej i pozwalały na elastyczną kontrolę nad cenami.

Klasyczne rozwiązania sklepowe nie spełniały oczekiwań w zakresie połączenia wielojęzyczności z indywidualnymi cenami. W “zwykłym” WooCommerce – nie można było ustawić (przynajmniej nie w elastyczny sposób) różnych cen, dla różnych języków.

Dlatego skonfigurowaliśmy system niezależnych zamówień sprzedażowych, które mają własne ceny i parametry. Dzięki czemu projekt spełnia oczekiwania klienta. Dla końcowego odbiorcy sposób zamawiania jest bardzo prosty i czytelny. Każdy produkt i każda jego wariacja ma własną cenę. Indywidualne ceny produktów – wykonane!.

Zobacz projekt: https://zoone.com.pl/